Klub wolnego czasu

Oferta dla dzieci i młodzieży o różnych zainteresowaniach.

 

Język angielski

Oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat (z podziałem na grupy)

Ucząc się z nami poznajesz język angielski w w wielu aspektach: uczysz się wymowy, czytania, pisania, poznajesz gramatykę ale także specyficzne zwroty jakich używa się w tym języku.
Kontakt z językiem angielskim daje szanse nabycia pozytywnych doświadczeń i rozwinięcia motywacji do nauki w późniejszej edukacji szkolnej. Proponowane zajęcia mają na celu zachęcenie dzieci do rozwijania umiejętności poza systemowym kształceniem szkolnym.

Prowadzący: Agnieszka Żebrowska


 

Język francuski

Oferta skierowana do dzieci w wieku 7-10 lat

 Język francuski jest drugim z języków romańskich, którego nauczymy Cię w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej. Zajęcia z języka francuskiego skierowane są dla tych wszystkich, których fascynuje język miłości i kultura kraju leżącego nad Sekwaną. Podczas zajęć nauczysz się od podstaw języka francuskiego, razem przebrniemy przez wymowę, pisownię i gramatykę. Ale również dowiemy się co znaczy "déjà vu" czy czym jest "haute couture".
Francuski to język, którym można porozumiewać się nie tylko we Francji ale w wielu miejscach na świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie jeszcze możemy mówić po francusku - dołącz do nas!


 

Język włoski

Oferta skierowana do dzieci w wieku 6-13 lat

Ucząc się z nami poznajesz język włoski od podstaw: nauczysz się wymowy, czytania, pisania, poznajesz gramatykę ale także specyficzne zwroty jakich używa się w języku włoskim. Kontakt z tym językiem obcym daje szanse poszerzania swoich zainteresowań , zwłaszcza w dziedzinie historii sztuki. Proponowane zajęcia mają na celu zachęcenie dzieci do rozwijania umiejętności, które wykraczają poza program nauczania w szkołach.

Prowadzący: Diana Pikuzińska


 

Siłownia

Oferta dla młodzieży w wieku 11-23 lata.
Zajęcia prowadzone w grupach wiekowych
Rekreacja kulturystyczna; ćwiczenia aerobowe z elementami treningu kulturystycznego i siłowego.

Prowadzący: Jerzy Adamczyk


 

Nordic Walking

Oferta dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 23 lat
Forma rekreacji polegająca na marszu ze specjalnymi kijkami.
Podczas treningu i wspólnych spacerów i wycieczek uczestnicy nauczą się w praktyce prawidłowej techniki nordic walking, poznają ćwiczenia rozgrzewające, ogólnorozwojowe oraz wyciszające.

Prowadzący: Jerzy Adamczyk


 

Zajęcia ruchowe dla osób z wadami postawy

Propozycja dla dzieci w wieku 6 – 11 lat
Ćwiczenia, gry i zabawy ruchowe mające na celu zapobieganie i korygowanie wad postawy.

Prowadzący: Antoni Żaliński

 

Matematyka i ortografia „na wesoło” – warsztaty

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

Uczestnicy zajęć mają możliwość w formie zabawy zmierzyć się z zagadnieniami z zakresu matematyki i ortografii. Podczas zajęć dzieci rozwiązują zagadki, rebusy ortograficzne, które zachęcają do pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.


Prowadzacy: Ewa Kijewska