27-02-2024

XVIII Konkurs Teatrów Szkolnych w języku hiszpańskim

???????????? Uwaga, uwaga!????????????XVIII Konkurs Teatrów Szkolnych w języku hiszpańskim Alfonso Álvarez Marcos, odbędzie się w dniach 4 i 5 marca 2024 roku w Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie im. Jonasza Kofty .
To wyjątkowe wydarzenie cieszy się zaszczytnym patronatem Embajada de España en Polonia / Ambasada Hiszpanii w Polsce ????????
???? Konkurs gromadzi utalentowanych uczniów ze szkół z całej Polski, tworząc niepowtarzalną przestrzeń i możliwość do zaprezentowania swych teatralnych umiejętności w języku hiszpańskim.
Doświadczenie sztuki teatralnej wzbogaca nie tylko młodych aktorów, ale także publiczność, zapewniając niezapomniane chwile kulturalnego dialogu.
???? To będzie fascynująca podróż przez hiszpańską kulturę i język, będąca owocem zaangażowania uczestników oraz wsparcia AmbasadyKrólestwaHiszpanii????????????????????????.
Niech te dwa dni staną się nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do inspirujących spotkań i wymiany teatralnych doświadczeń ????????????????