Nasze sukcesy
NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2021 – 2022
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka do Św. Mikołaja"
Julia Szotyńska, l.17 - I miejsce
NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016 – 2017
Konkursy wokalne
IV Ogólnopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej "VIVA POLONIA" - Legionowo.
II miejsce Zespół M.A.T.
wyróżnienie - Gabriela Biesiakirska
Koncert Laureatów - IV Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych "Jak długo w sercach naszych" Warszawa Wesoła
II miejsce zespół M.A.T.
Koncert Laureatów - Ogólnopolski Konkurs Piosenki Europejskiej "NUTKA POLIGLOTKA"
Warszawa Radość wyróżnienie (piosenka angielska) - DUET: Ewa Tłokińska, Natalia Kucharska
wyróżnienie (piosenka francuska) - Natalia Kucharska
Koncert Laureatów - Mazowiecki Konkurs Piosenki z Dobrym Tekstem MUZYCZNA JESIEŃ"
Warszawa Ursus I miejsce - Zespół M.A.T.
I miejsce - Marta Tłokińska
NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2014 – 2015
1. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”.
Maria Fornalska lat 13 - II nagroda
2. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tu gdzie mieszkam”
Ina Plotzke – I nagroda
Izabela Chmielewska I nagroda (grupa wiekowa 6-10 lat)
Adrianna Czapska – wyróżnienie
Katarzyna Jasińska – wyróżnienie
Julia Rejner – wyróżnienie
Kinga Owczarek – wyróżnienie
3. „Teatr na patyku” – XXIV Konkurs „Moja zabawka”
Julia Pieńkosz - III nagroda
Lilia Trzaskowska – wyróżnienie
Konkursy wokalne
1. Ogólnopolski Konkurs Wokalny „ŚPIEWAMY PRZEBOJE NASZYCH RODZICÓW”
Wyróżnienie: Gabriela Biesiakirska
2. „HONOR I OJCZYZNA” – Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej (BCEK)
I miejsce: Marta Tłokińska
I miejsce: Gabriela Biesiakirska i Marta Tłokińska
I miejsce: Zespół M.A.T.
II miejsce: Oliwia Łukaszewicz
3. „O ROKU ÓW!” – koncert edukacyjny BCEK
Zespół MAT
4. „JAK DŁUGO W SERCACH NASZYCH” – II Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej
III miejsce: Gabriela Biesiakirska
III miejsce: Zespół M.A.T.
5. „MUZYCZNA JESIEŃ” - IV Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem
I miejsce: Gabriela Biesiakirska
II miejsce: Marta Tłokińska
III miejsce: Zespół M.A.T.
6. „START TO SING” – IV Warszawski Festiwal Piosenki Anglojęzycznej
II miejsce: Marta Tłokińska
7. „GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT” – Konkurs Chórów
Nagroda specjalna: Zespół M.A.T
8. „KONCERT WALENTYNKOWY” (BCEK)
Gabriela Biesiakirska
9. Oprawa artystyczna XI Konkursu Krasomówczego
i Literackiego (Muzeum Niepodległości)
Oliwia Łukaszewicz i Gabriela Biesiakirska
10. „DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – Koncert Pieśni Patriotycznych (Muzeum Niepodległości)
zespół M.A.T. i soliści: Marta Tłokińska, Gabriela Biesiakirska
11. „ASTERIADA” – XIV Mazowiecki Festiwal Dziecięcej
i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej
I miejsce: Gabriela Szerszeń
12. „Koncert charytatywny ZS przy ul. Conrada”
Zespół M.A.T. i Oliwia Łukaszewicz
13. „ROZŚPIEWANY WAWER” – XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
II miejsce: Gabriela Szerszeń
III miejsce: Zespół M.A.T.
14. „KONCERT Z OKAZJI 70. ROCZNICY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ”
(Park im. S. Żeromskiego – Żoliborz)
Zespół M.A.T. i soliści:
Ewa Tłokińska, Marta Tłokińska, Gabriela Biesiakirska
15. „MIKROFON DLA KAŻDEGO” – XIV Edycja Konkursu Wokalnego (BCEK)
I miejsce: Gabriela Szerszeń
I miejsce: Marta Tłokińska
II miejsce: Zespół M.A.T.