21-12-2017

Program "Zima w mieście 2018"

Informujemy, że dzieci i młodzież korzystający z oferty BCEK podczas realizacji Programu zima w mieście 2018  mają obowiązek posiadania przy sobie legitymacji szkolnych. Ponadto Rodzice, którzy przyprowadzają dzieci na zajęcia specjalistyczne dla indywidualnych uczestników, pozostawiają u nauczycieli prowadzących oświadczenia o danych kontaktowych i ewentualnie zgody na samodzielne przyjście ich dzieci na zajęcia oraz samodzielny powrót do domu po zajęciach. BCEK pełni opiekę nad dziećmi tylko w czasie zajęć specjalistycznych realizowanych zgodnie z planem, który znajduje się na stronie internetowej BCEK.
Przypominamy o obowiązku  zmiany obuwia.

 
Program "Zima w Mieście 2018" 
Dzielnica Bielany m.st. Warszawy    
Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej    
  adres: ul. Szegedyńska 9a, 01-957 Warszawa    
  kierownik: Rafał Wojasiński        
  telefon: 228 345 259        
  adres e-mail: bcek@edu.um.warszawa.pl    
Koordynator: Emilia Strzelec                                                         
Zastępca Koordynatora: Andrzej Neuman
             
Feryjne zajęcia specjalistyczne        
             
Lp. Rodzaj zajęć Temat zajęć* zajecia dla grup/ zajęcia dla indywidualnych uczestników termin  wiek uczestników planowana liczba uczestników
1 sportowe Nordic walking, spacery po Bielanach   (Jerzy Adamczyk) grupy zorganizowane 15.01;22.01. godz. 14.20 -16.35 10 -18 lat 16
2 edukacyjne Zimowe kino w BCEK (Jerzy Adamczyk) grupy zorganizowane 15.01-26.01.,godz.09.30-11.45 7-18 lat 230
3 edukacyjne Zimowe kino w BCEK  (Jerzy Adamczyk) uczestnicy indywidualni 15.01-26.01.,godz.09.30-11.45 7-18 lat 50
4 edukacyjne Klub gier stolikowych (warcaby, scrable, gry edukacyjne)                                               (Ewa Kijewska) grupy zorganizowane 15.01-17.01.;  22.01-24.01  godz.9.30-11.45 6-13lat 16
5 edukacyjne Fabryka drobiazgów (warsztaty rękodzielnicze)                                                     (Izabela Kamińska-Wasiak) uczestnicy indywidualni 19.01,26.01 godz. 13.00 - 15.15 7-16lat 16
6 edukacyjne Jak namalować... (warsztaty plastyczne)
(Barbara Czarnecka)
grupy zorganizowane 15.01-26.01 godz. 10.00-12.15 7-18 lat 16
7 edukacyjne Jak namalować.(warsztatyplastyczne)                                                           (Barbara Czarnecka) uczestnicy indywidualni  15.01; 22. 01 godz. 14.15-16.30 7-18 lat 16
8 edukacyjne Każdy śpiewać może !         (warsztaty wokalne/karaoke)  (Mariola Strukowska) grupy zorganizowane 15.01;16.01;25.01;26.01 godz.  10.00-12.15 7-18 lat 16
9 edukacyjne Każdy śpiewać może !         (warsztaty wokalne/karaoke)                                     (Mariola Strukowska) uczestnicy indywidualni 16.01;26.01; godz.  14.45-17.00;  7-18 lat 16
10 edukacyjne W zimowej scenerii     (warsztaty scenograficzne)                                                          (Alina Mozer) grupy zorganizowane 15.01;16.01;17.01;22.01;23.01;24.01 ; godz.9.30-11.45 7-15lat 16
11 edukacyjne Projektowanie własnego witrażu i malowanie na szkle  (Włodzimierz Kowalski) uczestnicy indywidualni 15.01;16.01;22.01;23.01  godz.15.00 –16.30   7-12 lat 16
12 sportowe Hip - hop i zabawy taneczne  (Antoni Żaliński) uczestnicy indywidualni 17.01;  godzi. 14.15-16.30 7-11 lat 25
13 sportowe Hip - hop i zabawy taneczne  (Antoni Żaliński) uczestnicy indywidualni 24.01 godz.14.45 - 17.00 12-18 lat 25
14 sportowe Hip - hop i zabawy taneczne  (Antoni Żaliński) grupy zorganizowane 15.01-26.01  godz.09.30-11.45 7-13 lat 25
15 edukacyjne Mali badacze, odkrywamy, doświadczamy (Marlena Fałkowska) grupy zorganizowane 15.01;16.01;17.01;22.01;23.01;24.01 ;.godz. 11.00-13.15 7-12lat 16
  edukacyjne Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajecia edukacyjno-artystyczne) (Dorota Tondera) uczestnicy indywidualni 18.01; 25.01  godz.13.00 -15.15 7-15 lat 16
16 edukacyjne Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajecia edukacyjno-artystyczne) (Dorota Tondera) grupy zorganizowane 15.01 -26.01; godz.10.30-12.45 7-12 lat 16
17 edukacyjne Teatr Wrzeciono (warsztaty teatralne) (Anna Kaźmierowska) uczestnicy indywidualni 15.01 godz. 12:30 - 17:00;  19.01 godz. 10:00 - 14:30 12-18 lat 16
18 edukacyjne  Jęyk angielski dla dociekliwych (Marta Dąbrowska) uczestnicy indywidualni 16.01;17.01;23.01;24.01 godz. 14.00 - 15.30; 6-13 lat 16
19 edukacyjne Rock w BCEK( młodzieżony zespół instrumentalny) (Piotr Świerzbiński) uczestnicy indywidualni 15.01; 16.01 godz 12.00 -15.00 ;   17.01 godz 12.00 - 14.15 ;     22.01; 23.01godz 12.00 -15.00;     24.01;  godz. 12.00 - 14.15 12-18 lat 16
20 edukacyjne Świat i my w obiektywie (warsztaty fotograficzne) (Seweryn Sołtys) uczestnicy indywidualni 16.01;23.01 ; 13.30- 16.30 12-18 lat 16
  edukacyjne Kręcimy film....telefonem komórkwym (warsztaty filmowe) (Seweryn Sołtys) uczestnicy indywidualni 18.01;25.01 ; 13. 30 - 16.30 12-18 lat 16